بيست و چهارم

با سلام.
امروز قالبمو عوز کردم . ان شا الله که خوشتون بياد.
يه خورده وقت بديد به همه ی نظرات رسيدگی ميکنم.(مرتضی نظر سنجی کار نمی کنه. بهلپ)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نرم افزارهای فارسی.
۱. صفحه کليد فارسی برای نوشتن مستقيم فارسی در ويندوز (بجز ويندوز XP که خود آن صفحه کليد فارسی دارد) اين نرم افزار کوچک بهترين راه حل است.
دانلود
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
۲.درنگار يک لغتنامه فارسی کوچک و رايگان است دانلود
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
۳. Keyboard Layout Manager اگرچه نرم افزار فارسی نيست ولی برای کاربران فارسی لازم است زيرا از طريق آن ميتوانيد تک تک کليدهای صفحه کليد در هرزبان را تغيير دهيد. بخصوص در ويندوز XP که صفحه کليد فارسی آن چند اشکال کوچک دارد اين برنامه ضروری است.
دانلود
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
اين از فارسی ها
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
Ad-Aware برای از بين بردن برنامه های تبليغاتی است که در ويندوز نصب شده اند. اگر برنامه های زيادی را امتحان می کنيد، حتما از اين برنامه استفاده کنيد.
دانلود
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
FilZip نرم افزاری کوچک و رايگان ولی بسيار پرقدرت برای فشرده سازی فايل ها بصورت ZIP و غيره است. اين برنامه امکانات فراوانی دارد که برای بسياری از کاربران لازم و مفيد است.
دانلود۱ــــدانلود۲
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Java Runtime Environment (JRE) اين برنامه برای اجرای برنامه هايی که بزبان Java نوشته شده لازم است. بيشتر برنامه هايی که از طريق اينترنت مستقيما اجرا می شوند به اين برنامه نياز دارند و معمولا در صورت نياز بطور خودکار نصب می شود. دانلود(به اين صفه بريد و هرکدام از ورژن هايش را که خواستيد دانلود کنيد.)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کسی از من برنامه يی مثل caller id خواسته بود. از اينجادانلود کنه.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
AVG Anti-virus 6.0
برنامه ی ضد ویروس قوی و مجانی.بعد از داونلود یک نامه به صندوق پستي شما فرستاده ميشود که حاوی شماره سريال برنامه مي باشد. دانلود
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
برنامه اي براي جستجو و تبادل اطلا عات به صورت P2p در اينترنت.
Morpheus
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اين نرم افزار گرافيکی به نظر من شاهکاره چون همه کاری ميشه باهاش کرد. از جمله از بين بردن رنگ قرمز چشم که به هنگام عکس گرفتن به دليل فلاش دوربين بوجود اومده٬ درست کردن عکس های قديمی و ... .
Smart Draw Photo|||
عکس
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اگر به طراحی انيميشن های متنی درون فلش علاقه منديد می توانيد از افکتهای زيبای اين برنامه استفاده کنيد.اين نرم افزار با داشتن ۳۵ افکت اصلی می تواند افکتهای نوشتاری خوبی را برای شما توليد کند و به شما اجازه می دهد تا با تغيير تنظيمات مختلف افکتهای ديگری تهيه کنيد و سپس با پسوند SWF ذخيره و با استفاده از گزینه Import در منوی Files در ماکرومديا فلش٬ از آن استفاده کنيد.
دانلود : Flax 1.5 ؛کرک
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
با استفاده از اين نرم افزار شما قادر خواهيد بود فايلها و آدرسهای ذخيره شده در کامپيوتر شما به هنگام گشت زدن در اينترنت را به راحتی و و به دلخواه حذف کنيد.
IE Cleaner؛تصوير
ـــــــــــــــــــــــــــــ
برنامه‎اي بسيار عالي براي برطرف كردن عيوب هارد ديسك. اين برنامه براي رفع مشكلاتي است كه بخاطر بدسكتور در هارد ديسك كامپيوترتان ايجاد مي‎شود.
data lifeguard
*************************
لازم است از آقا مرتضیرفيق شفيق بنده و همکلاسيم به خاطر قالب تشکر کنم.   

نویسنده : یاسر ; ساعت ۳:٤٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۱ خرداد ،۱۳۸٢
تگ ها :